המלצות ומכתבים ממטופלים


 • חברים, זה האיש שריפא את הפרעת הקשב של הבן שלי, באנו בלי לדעת הרבה, עם רצון למצוא פתרון שיטפל בבעיה עצמה ולא בסימפטום, כדי שהילד שלנו לא יצטרך טיפול תרופתי כדי לצלוח בשלום את שנות בית הספר, באנו עם אופטימיות זהירה, כי לא ידענו עדיין שאת הפרעת הקשב אפשר לתקן, אימון המח באזור שאחראי על קשב, באמצעות צפייה בסרטים.. הבן שלי אפילו נהנה ובא בכיף לטיפולים..
  זה לא עבד מייד, אבל ד”ר תודר החליף פרוטוקולים ויחד עם המטפלת הנפלאה עבדו איתנו בצמידות, תוך תשאול ובדיקה של השינויים בשגרה של עמית. אבל אחרי 36 טיפולים פנו אלי בבית הספר ואמרו שעמית כאילו התעורר, שמרגישים את הנוכחות שלו, אחרי 40 טיפולים, המורה באה נרגשת ואמרה שכל מה שהחסיר משך השנה הוא עושה השבוע, הילד שלי ששנא לכתוב כתיבה יצירתית, מילא מחברת (כי קרא את שני הספרים של מיינקראפט וטרם יצא שלישי – אז הוא כתב אותו), הבן שלי, בן שמונה וחצי, יכול עכשיו להמשיך את חייו ולממש את הפוטנציאל העצום שיש בו. כי הפרעת קשב לא מעידה על כלום חוץ מאשר חוסר יכולת לכבות את כל הערוצים שפתוחים במקביל, ולהתרכז באחד.
  אז לכל ההורים שמתמודדים עם הפרעת קשב וריכוז, יש פתרון! זה אמיתי וזה עובד, מנסיון!

  ש. (אמא של מטופל)
 • לכבוד ד”ר תודר וצוות קליניקת נוירוקליניק המופלא!
  באתי לקליניקה על מנת לטפל בדיכאון עמיד. כבר שנים שאני סובל מהמחלה, ניסיתי המון אמצעים שונים (טיפול פסיכותרפיה, כדורים פסיכיאטריים, דיקור סיני, הומאופתיה) שהועילו בצורה חלקית.
  מן הרגע הראשון, בשיחת הייעוץ עם ד”ר תודר, הרגשתי שיש לי עם מי לדבר, הרגשתי שעומד מולי רופא מקצוען ומקצועי שנותן תשובות חדות וברורות. הרגשתי שיש סיכוי לקבל מענה לבעיה שאני סובל ממנה.
  ד”ר תודר לא מיהר להמליץ לי על טיפול בקליניקה, אלא הפנה אותי תחילה לנסות כדור אחר שלא ניסיתי. משהנסיון עם הכדור לא צלח, פניתי שוב לד”ר תודר, אשר המליץ לי על טיפול Deep TMS בקליניקה.
  ואכן, ביצעתי את טיפול ה- Deep TMS, וכעת, משסיימתי אותו – אני יכול להעיד שמצבי השתפר בצורה משמעותית – ואני מרוצה מהתוצאות.
  מעבר להיות ד”ר תודר רופא מצוין, הוא גם אדם. הדבר לא מובן מאליו כלל. יש לי נסיון רב שנים עם אנשי מקצוע מעולם בריאות הנפש ועוד לא נתקלתי באיש מקצוע שהוא גם אדם וגם רופא מקצועי ביותר. לאורך כל הדרך הרגשתי שאני מדבר עם אדם הגון, ישר, שבאמת רוצה בטובת המטופל, שיש לו סבלנות להקשיב ולתת ייעוץ מקצועי.
  אז אני רוצה להודות לד”ר תודר, וכמובן גם לצוות הקליניקה המסור, שטיפלו בי בצורה הטובה ביותר שאפשר, עם הרבה אמפתיה, סבלנות ויחס אדיב וחם.
  ולבסוף תודה למטפלת שלי, על ההקשבה מעבר לטיפול הרגיל.
  יש על מי לסמוך.
  באהבה, תודה והערכה, מ.

  מ. (מטופל לשעבר)
 • אני בן 34 יש לי קשב וריכוז חמור, לקויות למידה , וקשיים קוגניטיביים מגיל צעיר.
  כשהגעתי למרפאה ופגשתי את ד”ר דורון לא ידעתי למה לצפות ומה כבר אפשר לשפר אצלי , אבל אני אדם מאוד אופטימי ולא וותרן והחלטתי לנסות. היום, לאחר טיפול נוירופידבק במשך חצי שנה וללא טיפול תרופתי, אני יכול להגיד בצורה ברורה שהטיפול עזר לי במספר תחומים ואני מתפקד בצורה טובה יותר. השיפור שחל אצלי כולל: זמן תגובה מהיר יותר, יכולת ארגון, מהירות- ריצה, רכיבה הליכה, ריכוז, פחות עייפות, יותר חוש הומור, מסביר דברים יותר טוב, מבחין ומגיב ליותר אירועים.
  אני רוצה להודות לך ד”ר דורון על חצי שנה מרתקת וגיליתי טיפול מאוד מעניין עולם ומלואו , אני רוצה להודות לצוות מקסים שנתן לי שירות מעולה לאורך כל הדרך ולמטפלת שליוותה אותי ברב הטיפולים בקליניקה. תודה ענקית למטפלת הביתית שלימדה אותי לתפעל את המכשיר ולבצע את הטיפולים שעזרו לי.
  תודה רבה

  א. (מטופל לשעבר)
 • הטיפול עובד! צוות מקצועי, ד”ר תודר מלווה ומכיר את המטופלים, והבנות במשרד, משדרות מקצועיות ואדיבות.

  ב. (מטופל לשעבר)
 • היחס והשרות שקיבלתי, היה מצוין, ד”ר דורון תודר בן אדם חם אמפטי מקשיב ובעל מקצוע בפסיכיאטריה. לי היה תמיד נוח לשוחח ולהתייעץ איתו, והוא עזר לי למטרה שבאתי

  ב. (מטופל לשעבר)
 • מפני שאם זה עזר לבן שלי מדוע לא יעזור לכל אחד אחר, אני ממליצה בחום.

  ב. (מטופלת לשעבר)
 • כשהטיפול עוזר הוא מאוד עוזר. הרמה המקצועית היא ללא דופי והטיפול אינו תרופתי ובעל השפעה לטווח ארוך, ללא צורך בטיפול על בסיס קבוע, זה בוודאי עדיף על תרופות.

  ד. (מטופלת לשעבר)
 • הצוות מקצועי ואדיב. מעולם לא נתקלתי ברמה כזאת של אכפתיות, הסבר מדוייק על הטיפול וכן רמת התעניינות בתגובות שלאחר הטיפול. יישר כח!

  י. (מטופל לשעבר)
 • ד״ר דורון רופא מעולה מבין עניין ועוזר הרבה גם מעבר לשעות העבודה שלו, זה כלל לא מובן מאליו, המשך כך.

  א. (מטופל לשעבר)
 • האפקטיביות מדהימה. להפתעתי, השיטה ישימה גם על ילדים שקשה להם לקבל טיפול. חלופה של ממש לריטלין.

  ר. (מטופלת)
 • מכתב מאת אמא של א. מטופלת בת 27, המאובחנת על הספקטרום האוטיסטי שטופלה בטכנולוגיית DeepTMS

  אני רוצה לשתף אותך שמצבה של א. טוב מאד! היא הפסיקה לחלוטין ליטול תרופות, מצב הרוח שלה משתפר בהחלט – היא שומרת על קשר עין בצורה כמעט מוחלטת, היא שמחה. לא מזמן החלה להשתתף בקורס בישול בקבוצה, משתפת פעולה בשיחות ואף מחפשת עבודה. חלפו כבר שלושה חודשים מאז שהסתיים הטיפול אצלכם ואפילו הרופאים כאן מתרשמים מהתקדמותה. אני מודה לך על כל התמיכה, הדאגה והעזרה.

  אמא של א.