המלצות ומכתבים ממטופלים


 • חברים, זה המרכז שריפא את הפרעת הקשב של הבן שלי, באנו בלי לדעת הרבה, עם רצון למצוא פתרון שיטפל בבעיה עצמה ולא בסימפטום, כדי שהילד שלנו לא יצטרך טיפול תרופתי כדי לצלוח בשלום את שנות בית הספר, באנו עם אופטימיות זהירה, כי לא ידענו עדיין שאת הפרעת הקשב אפשר לתקן, אימון המח באזור שאחראי על קשב, באמצעות צפייה בסרטים.. הבן שלי אפילו נהנה ובא בכיף לטיפולים..
  זה לא עבד מייד, אבל אחרי 36 טיפולים פנו אלי בבית הספר ואמרו שעמית כאילו התעורר, שמרגישים את הנוכחות שלו, אחרי 40 טיפולים, המורה באה נרגשת ואמרה שכל מה שהחסיר משך השנה הוא עושה השבוע, הילד שלי ששנא לכתוב כתיבה יצירתית, מילא מחברת (כי קרא את שני הספרים של מיינקראפט וטרם יצא שלישי – אז הוא כתב אותו), הבן שלי, בן שמונה וחצי, יכול עכשיו להמשיך את חייו ולממש את הפוטנציאל העצום שיש בו. כי הפרעת קשב לא מעידה על כלום חוץ מאשר חוסר יכולת לכבות את כל הערוצים שפתוחים במקביל, ולהתרכז באחד.
  אז לכל ההורים שמתמודדים עם הפרעת קשב וריכוז, יש פתרון! זה אמיתי וזה עובד, מנסיון!

  ש. (אמא של מטופל)
 • לכבוד צוות המרכז לשיפור תפקודי המוח המופלא!
  באתי על מנת לטפל בדיכאון עמיד. כבר שנים שאני סובל מהמחלה, ניסיתי המון אמצעים שונים (טיפול פסיכותרפיה, כדורים פסיכיאטריים, דיקור סיני, הומאופתיה) שהועילו בצורה חלקית.
  מן הרגע הראשון, בשיחת הייעוץ אתכם, הרגשתי שיש לי עם מי לדבר, הרגשתי שעומד מולי צוות מקצוען ומקצועי שנותנים תשובות חדות וברורות. הרגשתי שיש סיכוי לקבל מענה לבעיה שאני סובל ממנה.
  וכעת, משסיימתי את הטיפול – אני יכול להעיד שמצבי השתפר בצורה משמעותית – ואני מרוצה מהתוצאות.
  אז אני רוצה להודות לצוות המסור, שטיפלו בי בצורה הטובה ביותר שאפשר, עם הרבה אמפתיה, סבלנות ויחס אדיב וחם.
  ולבסוף תודה למטפלת שלי, על ההקשבה מעבר לטיפול הרגיל.
  יש על מי לסמוך.
  באהבה, תודה והערכה, מ.

  מ. (מטופל לשעבר)
 • אני בן 34 יש לי קשב וריכוז חמור, לקויות למידה , וקשיים קוגניטיביים מגיל צעיר.
  כשהגעתי לטיפולים לא ידעתי למה לצפות ומה כבר אפשר לשפר אצלי , אבל אני אדם מאוד אופטימי ולא וותרן והחלטתי לנסות. היום, לאחר טיפול נוירופידבק במשך חצי שנה וללא טיפול תרופתי, אני יכול להגיד בצורה ברורה שהטיפול עזר לי במספר תחומים ואני מתפקד בצורה טובה יותר. השיפור שחל אצלי כולל: זמן תגובה מהיר יותר, יכולת ארגון, מהירות- ריצה, רכיבה הליכה, ריכוז, פחות עייפות, יותר חוש הומור, מסביר דברים יותר טוב, מבחין ומגיב ליותר אירועים.
  אני רוצה להודות לכם, אני רוצה להודות לצוות מקסים שנתן לי שירות מעולה לאורך כל הדרך ולמטפלת שליוותה אותי ברב הטיפולים בקליניקה. תודה ענקית על הטיפולים שעזרו לי.
  תודה רבה

  א. (מטופל לשעבר)
 • הטיפול עובד! צוות מקצועי מלווה ומכיר את המטופלים, והבנות במשרד, משדרות מקצועיות ואדיבות.

  ב. (מטופל לשעבר)
 • היחס והשרות שקיבלתי, היה מצוין, צוות חם אמפטי וקשוב, לי היה תמיד נוח לשוחח ולהתייעץ, והם עזרו לי למטרה שבאתי

  ב. (מטופל לשעבר)
 • מפני שאם זה עזר לבן שלי מדוע לא יעזור לכל אחד אחר, אני ממליצה בחום.

  ב. (מטופלת לשעבר)
 • כשהטיפול עוזר הוא מאוד עוזר. הרמה המקצועית היא ללא דופי והטיפול אינו תרופתי ובעל השפעה לטווח ארוך, ללא צורך בטיפול על בסיס קבוע, זה בוודאי עדיף על תרופות.

  ד. (מטופלת לשעבר)
 • הצוות מקצועי ואדיב. מעולם לא נתקלתי ברמה כזאת של אכפתיות, הסבר מדוייק על הטיפול וכן רמת התעניינות בתגובות שלאחר הטיפול. יישר כח!

  י. (מטופל לשעבר)
 • אנשי מקצוע מדהימים, עוזרים לך בדיוק לבעיות שאתה רוצה לטפל, זמינים וקשובים בכל זמן הטיפולים

  א. (מטופל לשעבר)
 • האפקטיביות מדהימה. להפתעתי, השיטה ישימה גם על ילדים שקשה להם לקבל טיפול. חלופה של ממש לריטלין.

  ר. (מטופלת)