טיפול נוירופידבק ביתי

כיום, הודות למכשור מתקדם והתפתחות הטכנולוגיה, כל אחד יכול ליהנות מטיפול נוירופידבק, גם מי שמתקשה להגיע למכונים שלנו לטיפולים, היתרון הגדול הוא שהטיפול לכל אורך הדרך מתבצע בפיקוח של אנשי מקצוע ומטפלים בליווי ותמיכה מלאים.

אז איך זה עובד?

לפני שמתחילים, מגיעים למכון על מנת לבצע בדיקת QEEG  – בדיקה הרושמת את פעילות המוח ומזהה אזורים עם פעילות חריגה הזקוקים לאימון.

לאחר מכן, אנו במכון מתאימים לכל מטופל פרוטוקול טיפול יחודי המותאם אישית לקשיים, לסימפטומים, ולמטרות הספציפיות שבהן הולכים לטפל, כאשר המטרה היא כמובן להשיב את הפעילות המוחית לסדרה, ולהביא להטבה בכל המדדים ולשיפור איכות החיים.

טיפול ביתי – המכשור והטכנולוגיה

טיפול נוירופידבק טוב הוא טיפול שמתבצע במכשור מתקדם שגם בבית יכול ליישם פרוטוקול מקצועי ואישי לכל אחד. במרכז לשיפור תפקודי המוח אנו נעזרים בטכנולוגיה ובמכשור לטיפול ביתי מבית BrainMaster Technologie   שאושר על ידי ה  FDA בתקן  510K ומשווק כמשכשיר EEG קליני ומכשירים ביו-רפואיים.

טיפול נוירופידבק ביתי (1)

כל היתרונות אצלכם בבית

טיפול נוירופידבק בשיטה יחודית ומתקדמת, בליווי אנשי מקצוע ותמיכה לכל אורך הטיפולים, לאחר בדיקה והתאמת פרוטוקול טיפול אישי –ולכם כל מה שנשאר להתאמן ולהגיע לתוצאות.

כמה דברים שאולי לא ידעתם על נוירופידבק

נוירופידבק היא שיטה לאמן את המוח, אנו משתמשים בשיטה מתקדמת הנפוצה במרכזי רפואה ברחבי העולם ונקראת LORETA Z SCORE שיטה זו מאפשרת לנו לאמן אזורים שלמים, רשתות וקשרים, לעבוד על מדדים שונים בו זמנית.

טיפול נוירופידבק מוכח מדעית ומחקרית – כאן תוכלו לצפות במחקרים.

הטיפול יעיל במגוון בעיות הקשורות לפעילות מוחית לא מייטבית, כמו דיכאון, חרדה, OCD, בעיות קשב ולמידה ועוד.

יעילות הטיפול נשמרת לאורך זמן, בשונה מטיפולים אחרים, טיפול זה גם זמן רב לאחר שהסתיים שומר על ההישגים שלו לטווח ארוך.

והכי חשוב – הטיפול אינו תרופתי, ואינו פולשני בשום צורה, הוא אינו כרוך בכאב או תופעות לוואי, כך שיש לו רק יתרונות.

רוצים לשמוע עוד על טיפול ביתי? צרו איתנו קשר